Mada

Kokie moteriški drabužiai bus madingi šį sezoną?

Ilgą laiką mados tendencijas diktavo dizaineriai ir garsūs mados žurnalai. Tačiau laikai keičiasi ir didelę įtaką visuomenės mados suvokimui daro socialinė žiniasklaida, gatvės aprangos stiliai bei įžymybės. Praėjusį sezoną daug dėmesio sulaukė patogumas ir sportinis aprangos stilius, bet panašu, kad tam ateina galas. Šio sezono mada, įkvėpta vintažo dvasios, stebina ryškiais raštais, sodriomis spalvomis bei drąsiomis formomis. Susipažinkite su keliomis šio sezono mados tendencijomis ir atnaujinkite stilių.

 Megztos ilgos trikotažinės suknelės

Trikotažo gaminiai ir vėl patenka į moterų mados aukštumas. Tai įrodo, koks mėgstamas yra šis audinys. Šį sezoną vyraujanti tendencija yra megztos maxi ilgio suknelės, kurios maloniai glunda prie kūno ir išryškina figūros kontūrus. Tai vienas komfortiškiausių žiemos sezono rūbų. Megztos suknelės tinka tiek laisvalaikiui, tiek pusiau oficialiai aprangai. Šias sukneles dažniausiai pastebėsite neutralių spalvų, o tai puikiai tinka norint sukurti minimalistinį ir jaukų įvaizdį. Megztas ilgas sukneles derinkite su sportbačiais, aukštakulniais, auliniais batais, išskirtiniais aksesuarais ir sukurkite rafinuotą stilių.

Kombinezonai

Itin aptemtu kombinezonu greičiausiai išdrįstų pasipuošti ne kiekviena moteris. Toks rūbas išryškina visus figūros linkius ir pritraukia aplinkinių dėmesį. Prigludę kombinezonai, dar kitaip vadinami katės kostiumai, šį sezoną karaliauja mados pasaulyje. Jie gali būti įvairių spalvų ir raštų. Aprangą papildykite dideliu paltu, stambiais karoliais ar grandinėle ir priderinkite dailius aukštakulnius.

Jei visgi nesate aptemptų kombinezonų gerbėja, nenusiminkite. Šį sezoną galite dėvėti ir laisvus kombinezonus. Tradiciškai iš standžios medžiagos ar džinsinio audinio siuvami šiek tiek apdribę kombinezonai taip pat šiais metais matomi ant podiumų. Jų išvaizdą pagyvina stilingos sagos, užtrauktukai ir diržai, išryškinantys juosmenį. Toks rūbas yra patogumo, praktiškumo ir stiliaus mišinys. Priderinkite kerzinius batus ar sportbačius ir turėsite stilingą aprangos derinį. Be to šio tipo kombinezonai yra populiarūs tarp plius dydžio moterų.

Conception of winter holidays. Cheerful girl in warm clothes playing with snow outdoors near the beautiful forest.

Kontrastingos spalvos

Kadangi pasaulis ilgą laiką gyvena niūriomis nuotaikomis, moterų mada stengiasi į kasdienybę įnešti daugiau spalvų. Šio sezono mados tendencijos akivaizdžiai rodo, kad laikas mesti nuobodžius tamsius rūbus ir atsinaujinti savo garderobą. Jei norite koja kojon žingsniuoti su mada, pasinaudoję MODIVO moterų mados pasiūlymais ir nuolaidomis, įsigykite naujų stilingų rūbų. Laikas išdrįsti pasipriešinti tradicinėms mados taisyklėms ir derinti kontrastingas sodrias spalvas tarpusavyje. Rožinė ir neoninė oranžinė, violetinė ir geltona, žalia ir sodri mėlyna – galimybės yra neribotos, tik leiskite savo vaizduotei veikti.

Tamsus džinsas

Džinsinis audinys įsitvirtino mados viršūnėje rudenį, ir nežada niekus pradingti žiemą. Fašionistų širdis užkariauja džinsiniai kombinezonai, paltai, kostiumėliai, marškinių stiliaus suknelės. Džinsiniuose aprangos ansambliuose susijungia tamsaus vienspalvio audinio prašmatnumas ir subtilus laisvės jausmas, todėl šie rūbai tinka tiek darbui ofise, tiek vakarėliui su draugais. Džinsą derinkite su kitais audiniais, žaiskite prigludusiais ir laisvais siluetais. Ši mados tendencija suteikia daug laisvės ir erdvės kurti žaismingą stilių.

Atsinaujindamos garderobą vadovaukitės naujausiomis mados tendencijomis, bet kartu nepamirškite ir asmeninio stiliaus pojūčio. Visko, ko trūksta jūsų rūbų spintoje, kad taptumėte tikra mados karaliene, lengvai surasite elektroninėse parduotuvėse. Drabužiai moterims internetu tapo kasdieniu patogiu ir greitu būdu apsipirkti.