Buitis

Kam skirtas vartojimo kreditas?

Kaip jau pats pavadinimas nurodo, tai vartojimo kreditas skirtas vartojimui. Lietuvoje daug finansinių institucijų teikia tokio tipo kreditus. Kam imamas toks kreditas? Pirmiausia ir dažniausia panaudojimo sritis, tai baldų, buitinės technikos pirkimas. Antroje vietoje automobilio įsigijimas. Tokį kreditą gali gauti kiekvienas norintysis, tereikia tinkamai užpildyti dokumentus ir gauti teigiamą atsiliepimą iš banko. Kiekviena finansinė institucija turi savas taisykles, todėl norėdami gauti paskolą turėsite atitikti keliamus kriterijus. Dažniausiai finansinės institucijos vertina jūsų gaunamas pajamas. Norint gauti kokybišką paskolą, reikia, kad jūsų pastovios pajamos būtų tikrai nemažos. Geriausias būdas gauti tokį kreditą geromis sąlygomis, tai kreiptis į kuo didesnį kiekį paslaugų tiekėjų. Jūs nesunkiai internete rasite daug bankų, kredito unijų, kurios teikia tokias paskolas. Užpildykite visus reikiamus dokumentus ir jau po kelių valandų turėsite atsakymą. Sužinosite ar jūsų gaunamos pajamos yra pakankamos norint gauti paskolą. Platesnė informacija apie tokio tipo paskolas šioje nuorodoje: https://kku.lt/naudinga/vartojimo-kreditas/

Kada verta imti vartojimo kreditą?

Kaip jau supratote, priežasčių imti vartojimo kreditą gali būti iš tiesų daug, todėl kiekvieną situaciją rekomenduojame įvertinti atsakingai. Peržiūrėkite savo gaunamas pajamas ir įvertinkite kokią sumą galėsite mokėti kiekvieną mėnesį. Rinkoje galima rasti didelį pasirinkimą, todėl būti išsirinkti geriausią variantą. Kaip jau minėjome vartojimo kreditas dažniausiai imamas norint atsinaujinti baldus ar buitinę techniką. Kredito bendrovės skatina tokį klientų pasirinkimą ir net nurodo, kad geriausia, kuomet perkami tokie daiktai. Rečiau tokios paskolos imamos automobilio pirkimui. Rinkoje galima rasti daug bendrovių, kurios teikia tokias paskolas, todėl kiekvienas norintis įsigyti naujus baldus turi tai galimybe padaryti, būtent pasinaudojus vartojimo kreditu.

Kokios mokamos palūkanos?

Kaip jau supratote iš ankstesnių mūsų straipsnių, labai svarbu, kad imamos paskolos būtų nedidelės palūkanos. Juk norime mokėti kuo mažiau. Taigi, rinkdamiesi paskolų bendrovę neskubėkite. Gerai įvertinkite visas sąlygas ir tik tuomet pasirašykite paskolos teikimo sutartį. Nepamirškite, kad kiekviena finansinė institucija nori uždirbti, todėl vienos nori mažiau, kitos daugiau. Nustebsite, kada pamatysite, jog rinkoje galima rasti labai mažų palūkanų ir labai didelių. Dažnai skirtumą sudaro ne keli procentai, o keli kartai.