Verslas

Kaip pigiau nusipirkti automobilių stabdžių detales?

Kai išsiaiškinate, kad reikia pirkti naujus stabdžius, vienas didžiausių dalykų, dėl kurių turite nerimauti, yra tai, kiek jie kainuos. Jei nežinote, kaip juos pakeisti patys, turite nerimauti dėl darbo sąnaudų, taip pat dėl ​​dalių.

Taigi, kiek kainuoja pirkti naujus stabdžius ir kaip tai padaryti? Naujus stabdžius galima įsigyti iš automobilių dalių pardavėjų, juos gali sumontuoti automobilių remonto įmonė arba pats vairuotojas. Stabdžių darbų kaina labai skiriasi priklausomai nuo to, ar tai atliekama namuose, ar parduotuvėje, tačiau vidutiniškai stabdžių keitimo darbas kainuoja nuo 100 iki 300 EUR už ašį.

Įsigiję naujus stabdžius ir patys juos sumontuodami galite sutaupyti daug pinigų, tačiau to nereikia imtis, nebent žinote, ką darote. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie tai, kada reikia pirkti naujus stabdžius ir kaip jais pasirūpinti, jei prarandate stabdžių veikimą.

Kaip sužinoti, ar jums reikia naujų stabdžių

Prieš nusprendžiant pirkti naujus stabdžius, pirmiausia reikia išsiaiškinti, ar nauji stabdžiai apskritai reikalingi. Stabdžių keitimas gali būti nepatogus, nes jūsų automobilis nuvažiuos nuo kelio, kol bus baigtas stabdžių darbas. Štai kodėl svarbu išlaikyti pusiausvyrą tarp per dažno stabdžių keitimo ir pinigų švaistymo arba per vėlyvo jų keitimo bei automobilio sugadinimo.

Kiek laiko veikia stabdžiai?

Viena iš problemų, susijusių su automobilio stabdžių keitimu, yra ta, kad tikrai nėra aiškaus termino, kaip dažnai reikia keisti stabdžių trinkeles. Asmuo, nuvažiavęs kelis tūkstančius mylių sustodamas į darbą ir atgal, kai nuolat naudoja stabdžius, stabdžius nusidėvės greičiau nei tas, kuris nuvažiuoja daugiau mylių.

Geriausias būdas išsiaiškinti, kiek laiko stabdžiai veikia, yra reguliariai tikrinti stabdžius, kai keičiate alyvą ar atliekate kitą smulkią transporto priemonės techninę priežiūrą. Automobilių meistras, žiūrėdamas į stabdžių trinkelę, gali pasakyti, kiek laiko liko jos galiojimui. Taigi, jei keičiate alyvą automobilių parduotuvėje, verta leisti jiems tuo pačiu metu patikrinti stabdžius.

Įsigyti prekę galėsite ir daugiau informacijos rasite partecha.lt