Grožis

Be kokių priemonių neišsiversite, atliekant gelinį nagų lakavimą?

Gelinis manikiūras šiuo metu yra viena iš patvariausių nagų lakavimo formų. Jei norite pačios savarankiškai pasidaryti gelinį manikiūrą, turite turėti tam tikras priemones, be kurių tikrai neišsiversite. Nepamirškite rinktis kokybiškų priemonių manikiūrui, kurių dėka ilgalaikis lakavimas atrodys it salone padarytas. Sužinokite, be ko neišsiversite lakuojant nagus geliniais nagų lakais.

Prieš lakuojant nagų plokšteles geliniais nagų lakais, turite tinkamai paruošti nagus šiai procedūrai. Visų pirma, svarbu atstumti odeles, o reikalui esant – ir nukirpti jas specialiomis žirklutėmis. Geriausia – iš chirurginio plieno. Taip pat nago plokštelę turite sušiaušti. Jau nekalbant apie nagų dildės naudojimą norimo manikiūro formai išgauti.

Nago plokštelės paruošimo procesą keičia kiti, kuriems reikia išskirtinių priemonių. Dažniausiai tai nagų plokštelės nuriebalintojas arba gerai žinomi ,,primer”, neretai ir pirmoji, ir antroji priemonės. Tačiau užvis svarbiausia – kokybiškos nagų bazės. Be jos manikiūras tikrai nebus ilgalaikis. Kokybiškas ir gerai išsilaikančias ant nago plokštelės bazes rasite čia: https://groziovita.lt/product-category/nagu-bazes/

Toliau, žinoma, norima spalva. Šiandien turime galimybę rinktis iš tūkstančių skirtingų spalvų, atspalvių ir tonų. O kur dar įvairios priemonės nagų dailei: nuo paprasčiausių įvairiausių lipdukų, iki blizgučių, folijų, štampų ir net kristalų!

Užbaigiamasis akcentas, kuris dažnu atveju yra būtinas, atliekant gelinį nagų lakavimą – yra paskutinis permatomas viršutinis sluoksnis – dar geriau žinomas kaip topas (iš angl. top coat). Yra spalvotų gelinių lakų, kuriems nebereikia papildomo apsauginio ir dar daugiau žvilgesio suteikiančio gelinio lako, tačiau prieš atliekant manikiūrą, turite tai išsiaiškinti.

Na ir kaip be pačio svarbiausio dalyko gelinių manikiūrų bei pedikiūrų industrijoje – UV arba LED lempų? Produktai, pagaminti geliniu ar akrilo pagrindu, turi būti stingdomi, kietinami specialioje UV ar LED lempoje. Be jos joks gelinis lakas nesukietės.