Buitis

Baldų valymas: kodėl to reikia jūsų minkštiems baldams

Minkštų baldų valymas yra labai svarbus norint išlaikyti gerą baldų būklę. Medžiaginės ir odinės sofos suteikia komforto ir pagerina jūsų svetainės išvaizdą. Tikriausiai stengėtės įsigyti brangias sofas ir praleidote valandų valandas ieškodami tinkamos. Tačiau laikui bėgant jos tapo mėgstamiausia jūsų šuns vieta ir pagrindine jūsų vaikų valgymo vieta. Taigi, dabar jūsų baldų apmušalai atrodo susidėvėję ir purvini.

Daugelis žmonių mano, kad reikia pirkti naują sofą, nes senoji niekada nebeatrodys taip gerai, kaip nauja, ir jos neverta valyti. Tačiau tai netiesa! Sunku net patikėti, ką profesionalus minkštų baldų valymas gali padaryti jūsų baldams! Ir nors galėtumėte pabandyti valyti patys, vargu ar turite tam reikiamų žinių ir priemonių.

Kodėl svarbu valyti baldus?

Baldų apmušalų valymas turi daug privalumų – nuo geresnės baldų išvaizdos iki naudos sveikatai ir sutaupytų pinigų. Bėgant laikui jūsų baldų apmušalai susidėvi, todėl ilgainiui gali būti smarkiai pažeisti. Be daugybės kitų privalumų, kuriais su jumis pasidalinsime, baldų valymas padės iš naujo pamilti savo baldus!

Geresnė baldų išvaizda

Vienas iš pagrindinių baldų apmušalų valymo privalumų yra geresnė išvaizda, nes pokyčius galite pamatyti iškart po atlikto valymo. Jei ant baldų per ilgai kaupiasi nešvarumai, galiausiai jie atrodys susidėvėję ir purvini.

Profesionali baldų valymo įmonė gali lengvai pašalinti dėmes ir nešvarumus, nes joje dirba kvalifikuoti ir patyrę baldų valymo specialistai, naudojantys visas būtinas valymo priemones ir pažangią bei dideliu našumu pasižyminčią įrangą. Reguliarus baldų valymas užtikrins, kad apmušalai būtų atkurti ir ilgiau išlaikytų pirminę išvaizdą.

Gaivesnis kvapas

Minkšti baldai išlaiko kvapus, todėl bet kas, kas pabuvojo ant jūsų minkštų baldų apmušalų – nuo žmonių, naminių gyvūnų iki maisto – greičiausiai paliko savo kvapą. O ką jau kalbėti apie namų, kuriuose yra rūkoma, baldų apmušalų kvapą!

Jei jūsų baldai yra naudojami jau ilgą laiką ir jie pradeda skleisti nemalonų kvapą, neabejotinai reikėtų atlikti minkštų baldų apmušalų valymą. Nors kvapą galite greitai paslėpti ant baldų paviršių užpurkšdami oro gaiviklį, tik kruopštus ir giluminis apmušalų valymas iš tiesų padės atsikratyti nepageidaujamo kvapo. Drėgnas valymas pašalins visas dulkių erkutes, įsisenėjusias dėmes ir alergenus ne tik nuo paviršiaus, bet ir iš vidaus.

Didesnis patvarumas

Dėl besikaupiančių dulkių dalelių jūsų minkštų baldų komplektas gali atrodyti atgyvenęs ir susidėvėjęs. Dulkių dalelės gali subraižyti apmušalų pluoštus ir negrįžtamai juos pažeisti. Be to, jei reguliariai nevalysite ir nedrėkinsite savo odinių baldų, ant jų daug greičiau pasirodys senėjimo požymiai.

Profesionalus baldų valymas užkerta kelią dėmių susidarymui audiniuose. Jis pašalina kvapus, kūno riebalus ir dulkes, kurios gali visam laikui prikibti prie jūsų baldų apmušalų, jei jų tinkamai neprižiūrėsite. Naudodamiesi profesionaliomis baldų apmušalų valymo paslaugomis galite prailginti savo baldų tarnavimo laiką ir ilgainiui sutaupyti pinigų! Pagalvoję, kiek kainuoja nauji baldai, neabejotinai norėsite reguliariai naudotis valymo paslaugomis, kad padidintumėte jų ilgaamžiškumą.

Geresnė oro kokybė

Geresnė oro kokybė yra itin svarbus baldų apmušalų valymo privalumas. Dulkės, naminių augintinių plaukai ir pleiskanos, patekusios į baldų apmušalų pluoštus, gali pakilti į orą kaskart, kai kas nors atsisėda ant minkštos kėdės ar sofos. Kai tokios dalelės kaupiasi, jos gali padidinti alergijos simptomus, sukelti kvėpavimo takų problemas ir kitus sveikatos sutrikimus.

Profesionalus baldų valymas giliai įsiskverbia į baldų pluoštus ir pašalina pleiskanas, žiedadulkes ir dulkes, kurios gali sukelti alergiją ir sudirginti akis, nosį bei gerklę. Pašalinus šiuos alergenus, pagerėja oro kokybė jūsų namuose, o jūs ir jūsų šeima gyvenate sveikiau.

Daugiau sutaupoma

Nors apmušalų valymas kai kuriems žmonėms gali atrodyti kaip bereikalingos išlaidos, vengimas reguliariai ir tinkamai prižiūrėti savo minkštus baldus ilgalaikėje perspektyvoje gali kainuoti brangiau. Taigi, kruopšti baldų priežiūra padeda baldams tarnauti ilgiau, todėl jums nereikia patirti didelių išlaidų reguliariai keičiant baldus.

Informacija: www.KavosDeme.lt – Tikrai profesionalus baldų valymas!