Laisvalaikis

5 geriausių moterų išmaniųjų telefonų: 2022 m. reitingas

Devintajame dešimtmetyje telefonai buvo reklamuojami kaip „svajonė JAI” arba „tikroji JI”. Dabar jie išleidžiami be lyties barjero. Tačiau geriausių telefonų mergaitėms paieška nesutrukdys joms būti elegantiškoms.

Štai 5 geriausių moteriškų išmaniųjų telefonų – flagmanų ir itin biudžetinių telefonų su kvapą gniaužiančiomis savybėmis ir funkcijomis.  

„Xiaomi Redmi 9

Biudžetinis telefonas su viskuo, ko reikia norint juo naudotis. Yra gera keturkampis fotoaparatas, NFC ir didelis akumuliatorius. „Xiaomi Redmi 9” yra tvarkingas ir praktiškas. Galimos 3 spalvos – tamsiai pilka, mėlyna ir žalia. Su juo galite pamiršti apie dėklą – korpusas yra plastikinis, šiurkštus, nepastebimi pirštų atspaudai ir dulkės.

Ekranas yra IPS matricos su FullHD kokybe, padengtas smūgiams atspariu „Gorilla Glass 3” stiklu. Pikselių tankis yra 395 ppi, todėl vaizdas matomas kaip visuma, be atskirų pikselių.

„Apple iPhone SE 2020

2021 m. pabaigoje tai bus pigiausias ir miniatiūrinis „iPhone„. Jis atrodo beveik taip pat, kaip „iPhone 8”, turi galingiausią aparatinę įrangą – A13 procesorių, kaip ir „iPhone 11”. Ji gali filmuoti 4K vaizdo įrašus 60 FPS sparta ir veikia portreto režimu net su viena kamera. 

„SE 2020” dizainas yra identiškas „iPhone 8” dizainui – tie patys platūs rėmeliai ir pirštų atspaudų skaitytuvas apačioje. 8-ojo „iPhone” dėklai tinka telefonui kaip pirštinė! Tai sėkmingas sprendimas.

Įrenginio ekranas yra 4,7 colio IPS ekranas, kurio skiriamoji geba yra 1334×750. Pikselių tankis yra 320-330 ppi, tačiau dėl ekrano dydžio jis nėra pastebimas veikiant. Spalvų balansas yra geras. Įjungus „TrueTone”, telefonas automatiškai pritaiko ryškumą ir šilumą prie aplinkos. Taip pat galite įjungti „Night Shift” režimą, kuris naktį „sušildys” vaizdą ir padės greičiau užmigti, nes sumažins mėlyną švytėjimą.

„Samsung Galaxy A51

Išoriškai telefonas skiriasi nuo ankstesnės serijos (A50). Pasikeitė pagrindinės kameros modulis. Priekinė kamera dabar sumontuota ne į „lašelį”, o į maišelį. Galima rinktis mėlyną arba baltą išmanųjį telefoną.

Ekrano rėmeliai itin ploni, todėl 6,5 colio „Super AMOLED” matrica vizualiai beveik neribota. Vaizdo skiriamoji geba yra 2400×1080. Jei norite, galite pakeisti spalvų gamą:

„sodrus” režimas perteikia atspalvių pilnatvę,

„natūralus” apsiriboja sRGB erdve.

„Samsung Galaxy A51” apžvalga

Pirmuoju režimu jis bus šiek tiek „atšalęs” – šviesos temperatūra yra 7000 K. Fotoaparato bloką sudaro 4 objektyvai.

Pagrindinis modulis yra 48 MP, jautrumas šviesai 2.0.

Itin plati – 12 megapikselių, 2,2 diafragma.

Makro – 5 megapikselių, jautrumas 2,4.

TOF jutiklis – 2 MP, diafragma 2,2.

Filmus filmuoja 4K raiška su 30 FPS. Yra naktinis režimas, makro, fotografavimo laike ir sulėtintas vaizdas. 32 megapikselių priekinis fotoaparatas turi 2,2 jautrumo šviesai nustatymą, todėl fotografuojant priekine kamera bus užfiksuotos net smulkiausios detalės ir matysis kiekviena blakstiena. Fonas yra neryškus iki 4 iš 5 – yra nedidelių netobulumų, tačiau socialiniuose tinkluose esančiose nuotraukose jie nematomi.

„Galaxy A51” širdis – 8 branduolių „Exynos 9611” procesorius. Priklausomai nuo modelio, operatyvioji atmintis yra 4, 6 arba 8 GB. Pagrindinė atmintis yra 64 arba 128 GB. Jį galite išplėsti iki 512 GB talpos SD kortele ir įkelti nuotraukas bei vaizdo įrašus. Šių savybių pakanka žaidimams žaisti vidutinio aukščio nustatymais ir darbui su nuotraukomis bei vaizdo įrašais.

Akumuliatoriaus veikimo laikas yra geras. Didelis 4000 mAh akumuliatorius kartu su vidutinio tūrio aparatine įranga leidžia pasiekti gerų rezultatų: „PCMark” teste jis veikė apie 10 valandų. Iš tikrųjų jo užteks 1,5-2 dienoms, jei per dieną naudosite 4-6 valandas.

„Huawei P40 Lite

„Huawei” išmanusis telefonas turi gražų firminį gradientą ant galinio dangtelio. Jis traukia akį. „Huawei P40 Lite” yra 4 spalvų: juodos, dulkėtos pilkos, rožinės ir smaragdinės. Aplink ekraną esantys rėmeliai yra, bet ne stori. Priekinė kamera paslėpta viršutiniame kairiajame kampe – tikra dovana „vienakojų” nekentėjams.

Ekranas yra tvirtas – 6,4 colio IPS ekranas su „FullHD” kokybe. Tankis yra 398 PPI, o tai prilygsta aušintuvų modeliams. Mobiliojo telefono ekrane yra 2 režimai – klasikinis ir sodrus. Taip ji neatsilieka nuo „Samsung” nustatytų tendencijų. Antruoju režimu spalvos tampa sodrios kaip AMOLED ekranuose. Tačiau „P40 Lite”, taip pat „Galaxy A51”, šiuo režimu ekranas šiek tiek atšąla, o tai galima ištaisyti koreguojant nustatymus.