Mokslas,  Nemokami kursai

10 nemokamų online kursų

Naujuosius 2014-tuosius pasitinkame su gan įdomių sąrašų. Jame rasite 10 nemokamų online kursų pradedant nuo Architektūros istorijos, baigiant JavaScript pamokom.

10-nemokamu-online-kursu

Achitektūros istorija

Nuoroda

47 lekcijos apie klasikinės architektūros istoriją nuo Egipto laikų iki XIXa.

„Viskas, ką aš žinau“ Buckminster Fuller

Nuoroda

42 valandos su praeito amžiaus didingiausia dizaino, architektūros bei inžinėrijos asmenybe. Video nufilmuotas 1975 metais, bet aktualumo vis dar neprarado.

Art Through Time: A Global View

Nuoroda

13 dalių dokumentinis filmas apie meno pasikartojimo fenomeną visą jo gyvavimo laiką. Kiekvienas filmas paskirtas tam tikrai temai, tarkime, žmogaus kūnui, svajonėms, gamtai, mirčiai, miestui ar karui.

Developing iOS 7 Apps for iPhone and iPad

Nuoroda

iOS 7 programavimo kursas, reikalaujantis C programavimo kalbos. Stanfordo universiteto kursas vartinamas 5 žvaigždučių atsiliepimais. Kaip teigia klausytojai, geriasnio kurso pradedantiesiems kolkas nesurasite.

Game Design

Nuoroda

Gejm-dizaino audio kursas susidedantis iš 33 lekcijų. Kursas labiau teorinis, tačiau viskas pateikta labai įdomiai.

Learning to Look at Modern Art

Nuoroda

Oksfordo universiteto papildomo išsilavinimo centras, siūlo apie 50 trumpų online-kursų, kurie apima įvairias temas. Labiausiai įdomus tas, kuriame žadama išmokinti suprasti šiuoilaikinį meną nuo 1990 metų iki mūsų dienų. Manoma, kad išklausius kursą, studentai atskirs blogą nuo gero bei išmoks kritikuoti ir analizuoti o ne vien žiūrėti. Kursas vyks nuo Sausio 15d. iki Kovo 28d., o kaina nuo 220 funtų. Sėkmingai išklausius kursą, bus iteiktas Oksfordo sertifikatas.

Design: Creation of Artifacts in Society

Nuoroda

Gerai įvertintas 8 savaičių kursas apie dizainą, nuo prietaisų ir rūbų iki namų ir raketų. Kurso lektorius iš pensilvanijos universiteto, kuris prašo kursui skirti 5-10 valandų į savaitę.

Learn JavaScript

Nuoroda

Nemokamas online-vadovėlis ir trumpų užduočių rinkinys, skirtas Java, C, Python, PHP, Cell ir С# programavimo kalboms. Jokios kontrolės ir namų darbų. Parašytą kodą ten pat galima ir patikrinti.

Treehouse

Nuoroda

Treehouse komanda žada išmokinti nuo nulio programuoti, kurti svetainių ir programėlių dizainą, o taip pat suprasti kaip veikia internetas ir kaip jame sukurti verslą. Į mėnesi Treehouse platformoje reikės paploti $50, o trial 2 savaitėms yra visiškai nemokamas.

Understanding Media by Understanding Google

Nuoroda

Video kursas apie tai, kaip veikia dyžiausia pasaulyje mašina vardų Google.

Šaltinis: lookatme.ru