10 vibratoriaus paslapčių, kurias žinoti – būtina

Vibratoriai – tai daugiau nei tiesiog elektroninis suaugusiųjų žaislas. Šiuolaikiniai vibruojantys gaminiai tikrai pranašesni už tuos, kuriuos įsigijote prieš, pavyzdžiui, 5 metus. Naujo modelio vibratorius leidžia dar labiau paįvairinti poros seksualinį gyvenimą, sukelti naujų potyrių. Vis dėlto smalsu išsiaiškinti, kas slypi malonumą sukeliančiuose mechanizmuose. Pateikiame net 10 svarbių vibratorių ypatybių.

 1. Motoras

Motoras – tai esminis malonumą suteikiantis vibratoriaus elementas. Jis sukuria vibracijos bangeles ir užtikrina švelnų žaislo sukimąsi aplink savo ašį. Dabartiniai vibruojantys žaisliukai pasižymi lengvai reguliuojamais vibracijos dažniais. Anksčiau vibratoriai turėjo tik vieną motorą, o šiandien į vibratorių jų įtaisoma du ir daugiau. Dar vienas svarbus aspektas – patobulintas motoras, veikiantis itin tyliai.

 1. Sumanus dizainas

Dabartiniai vibratoriai išsiskiria ne tik galingumu – jie puikiai pritaikyti tiems, kurie nori šį žaisliuką paslėpti kuprinėje, rankinėje ar namuose, stalčiuje. Įvairių formų, spalvų vibratoriai atras vietą net ir pas tuos, kas turi kambariokų. Kai kurie vibruojantys sekso žaisliukai panašūs į veido masažavimo priemones, lūpdažius, todėl juos paslėpti tikrai nesunku. Beje, norintiems slaptumo ne tik dizaino atžvilgiu, bet ir apsipirkimo metu puikiai tiks vibratoriai internetu.

 1. Atsparumas vandeniui

Vibratoriai išsiskiria saugumu – didžioji dalis (tai būtinai turi būti pažymėta ant pakuotės) yra atsparūs vandeniui, todėl gali būti naudojami vonioje ar duše. Be to, tokie gaminiai prižiūrimi itin lengvai.

 1. Patogus maitinimas

Anksčiau įprasti vibruojantys sekso žaisliukai buvo maitinami AA tipo baterijomis. Dabartiniai yra mažiau kenksmingi aplinkai – į juos dedamos įkraunamos baterijos. Vibratorių įkrauti galima ir tiesiog per USB jungtį.

 1. Gamybos medžiagų ir dangų įvairovė

Vibratorių danga gali būti kieta, pagaminta iš plastiko, arba švelnesnė, guminė ar silikoninė. Silikonas yra puiki medžiaga, padedanti išlaikyti sterilumą – jis nesugeria skysčių, nešvarumų, yra lengvai valomas ir prižiūrimas. Kai kuriuos sekso žaisliukus, padengtus silikonu, galima plauti net indaplovėje. Silikoniniai vibratoriai yra populiarūs ir dėl to, kad tekstūra primena žmogaus odą, yra tampresni. Viena iš įdomesnių vibratoriaus medžiagų – stiklas. Tokį žaislą taip pat lengva prižiūrėti.

 1. Patogus valdymas

Vibratorių valdymas – paprastas, puikiai pritaikytas tiek pažengusiems prietaiso naudotojams, tiek įsigijusiems pirmąjį žaislą. Pats paprasčiausias valdymo būdas – specialiu mygtuku įjungti / išjungti. Tačiau rinkoje esama ir kitaip valdomų vibratorių. Vibracijų dažnis gali būti reguliuojamas prietaiso paspaudimo stiprumu, keliais mygtukais. Be to,  populiarėja vibratoriai internetu, valdomi išmaniąja programėle.

 1. Pritaikymas prie anatomijos ypatybių

Vibratoriai – šiuolaikiški prietaisai. Tačiau sukurti tokį, kuris garantuotų malonumą, yra itin sunku. Dizaineriams būtina puikiai išmanyti ne tik bendrąją žmogaus anatomiją – reikia atkreipti dėmesį į žmogaus lytinių organų jautrumo kaitą, kurią sukelia pakitęs hormonų lygis, fiziologiniai pokyčiai ir kiti svarbūs faktoriai. Iš dalies aukštą kokybiškų vibratorių kainą lemia tai, jog prietaiso efektyvumą galima sužinoti tik jį visiškai sukūrus.

 1. Tinkamumas keliems naudotojams

Gali atrodyti, kad vibruojantys žaisliukai skirti naudoti vienumoje. Tačiau dabar daugėja vibratorių, skirtų poroms – sekso metu jie stimuliuoja jautriausius erogeninius vyro ir moters taškus. Tai – dar ne visos naujovės. Populiarėja vibratoriai, skirti partneriams, kuriems tenka bendrauti per atstumą. Šį žaisliuką poroms sudaro dviejų dalių vibratorius, kurį specialia programėle gali valdyti abu partneriai, pasirinkdami skirtingą vibracijų dažnį, sukimąsi.

 1. Efektyvi pagalba siekiant malonumo

Tyrimai parodė, jog net 75 % moterų negali pasiekti orgazmo, jei nėra papildomai stimuliuojamos. Vibratorius – puiki išeitis, padėsianti pasiekti aukščiausią malonumo viršūnę.

 1. Skirtingų zonų stimuliacija

Naujos kartos vibratorius sugeba stimuliuoti netikėčiausiais būdais. Vibratoriai gali būti skirti vyrams ir moterims, stimuliuoti ne tik vaginą, klitorį, bet ir išangės zoną, prostatą.

Keli patarimai ieškantiems geriausio

Tiems, kurie nori paįvairinti savo seksualinį gyvenimą vibruojančiu žaisliuku, vertėtų atkreipti dėmesį į keletą esminių kriterijų.

 • Vibratorių būna įvairių dydžių. Jeigu dar tik pradedate pažinti šių sekso žaislų privalumus, rinkitės mažesnį arba vidutinio dydžio prietaisą.
 • Paviršiaus tekstūra. Vibratorių paviršius gali būti nepriekaištingai lygus arba atvirkščiai, gruoblėtas, raižytas. Rinkitės tekstūrą pagal tai, ar norite papildomos stimuliacijos, realistiškumo.
 • Pirkdami vibratorių, būtinai pasidomėkite ir jo priežiūros ypatybėmis. Lengviausia valyti silikoninius žaisliukus.
 • Jei norite daugiau žaismingumo, galite rinktis ne tik natūralios odos atspalvio, bet ir ryškiaspalvį vibratorių.

Dabartiniai vibratoriai stebina savybėmis – jie tinka tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems, norintiems slaptumo ar abipusio malonumo. Neužmirškite, kad norint įsigyti kokybišką vibratorių, būtina jį pirkti specializuotose parduotuvėse. Puiki išeities nedrąsiems – vibratoriai internetu. Nebijokite klausti patarimo konsultantų, kalbėtis apie pirkinį su partneriu ar partnere – taip išsirinkti tinkamą bus daug paprasčiau.

(Perskaityta per mėnesį: 3, iš jų šiandien: 1.)